Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA VS IPO (M ČR )

St.č

Psovod

Pes

A

B

C

Celkem

Poř.

 19

Hodek Jaroslav

Gomo Vikar

 90

 82

 81

253

 10.

 11

Cihelková Vladimíra

Eddie Marko Gero

 59

 88

 86

 233

 21.

 7

Ouška Václav

Chees ze Svobodného dvora

 94

 91

 93

 278

 2.

 28

Pejša Martin

Kato Aritar Bastet

 95

 95

 97

287

 1.

 32

Zimek František

Babetka z Daskonu

 96

 80

 89

265

 7.

 17

Albrecht Václav

Willy Angel Navajo

 76

 70

 67

 213

 25.

 29

Jozová Jitka

Orin Leryka

 80

 68

 88

 236

 20.

 27

Ondrejmiška Lukáš

Cháron Vepeden

 82

 70

 73

225

 19.

 10

Machát Josef

Apoll Daniel Bohemia

 75

 75

 83

 233

 16.

 12

Matoušková Klára Bc.

Beata Meggan Bohemia

 41

 95

 90

 226

 23.

 4

Matoušek Martin

Furia Drapa

 92

 91

 89

272

 5.

 23

Jun Antonín

Kessidy Gold Mičer

 88

 76

 89

253

 8.

 9

Houšková Markéta

Flair Zdekra

 78

 76

 78

 232

 17.

 22

Blažková Lenka

Anta Grayblack

 86

81 

 76

243

 12.

 24

Vondráček Petr

Artusch Malijack

 DIS

DIS

 DIS

DIS

 DIS

 25

Krohová Jana

Bommo Lebensborn

 21

 76

 94

 191

 27.

 16

Medunová Iveta

Keane de Alphaville Bohemia

 DIS

DIS

DIS 

DIS 

 DIS

 14

Kuklíková Magda

Chris od Vlašimské brány

 80

 82

 0

 162

 28.

 31

Weinert Jindřich

Fox z Lounského chovu

 46

 81

 0

 127

 29.

 21

Novotná Kateřina

Ox z Jirkova dvora

 86

 74

 76

 236

 15.

 5

Mrázková Vlaďka

Biron Murat

 81

 85

87 

 253

 9.

 6

Pospíšilová Radmila

Chelsey Vikar

 87

 77

 78

 242

 13.

 3

Bartůšková Martina

Bragon Kazibe

 70

 77

 80

 227

18.

 18

Štěpař Jiří

Enrico Bohemia Bells

 95

 91

 92

 278

 3.

 15

Klícha Vlastimil

Filip z Klídkova dvora

 40

 82

91

 213

 24.

 20

Králík Josef

Renny z Daskonu

 83

 82

 87

252

11.

 30

Holan Vítězslav

Fantasia Extra Temperament

 89

 90

90

269

 6.

 13

Lacina Jan Ing.

Ivy Laroja

 94

 91

 91

 276

 4.

 1

Mochán Jiří

Berro z Lomeckého polesí

 80

 82

 75

 237

14.

 2

Petrus Jiří

Ax Marvikor

 DIS

 DIS

 DIS

 DIS

DIS 

 -----

Daušová Zuzana

Eron Durnitor

 ---

----

---

---

 ---

 8

Suchopar Daniel

Luca ze Stříbrného kamene

 85

 62

 80

 227

 22.

 26

Svoboda Václav

Cato z Purschova chovu

 39

 73

 82

 194

 26.

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ BEZ SOUHLASU ČKS

 

TOPlist